barunka4202

Jsem textař amatér, jak mám složit hudbu k písničce, aniž byvh se musela učit noty?

Jsem v sedmé třídě a ani jeden rok nás neučili noty, mužů se je sama naučit bez nějakého kurzu?

Nejlepší odpověď
marci1

Doporučila bych Ti radu uživatele „tom004“ k již zodpovězené otázce na téma naučit noty: 🙂
„Začni návštěvou hudebky.Tam zjistíš jak jsi na tom se sluchem,jak vnímáš rytmus,ap.Nestačí jenom vědět která nota co znamená,ale spoustu dalších potřebných znalostí k jejich používání,ať už při zápisu,čtení,nebo hraní z not.Tam se dozvíš i nejvhodnější způsob výuky.Sice to učení "chvíli“ trvá,ale stojí za to."
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-mam-naucit-noty

Další odpovědi
lexx

znáš autorskou dvojici Chinn-Chapman ? psali nádherné texty a písně pop&rock pro Glittera, Suzi Quatro, Smokie, Mud a Sweet… bez znalosti not ! školy jsou buržoázní balast a penízky do kapes vyčůraných kantorů co prdlajs s prominutím naučí