icurusL

Jsem špatný hráč videoher?

Dobrý den,

když bych se měl vrátit cca 5–10 let nazpátek, tak bych mohl říci že jsem pravý hráč, jelikož jsem vlastnil a doteď vlastním všechny konzole Playstation až na tu první. Za ta léta bych se nebál říct, že jsem úspěšně dokončil přes 500 her a některé z nich mám i ve svém srdci. Čas ubíhal a já si koupil v té době ještě „herní“ modernější notebook. Z nějakého zvláštního nevídaného důvodu, jsem měl mnohem víc možností a hraní her mě už tak nelákalo.

Ve zkratce ve hrách podvádím, ale ne tak že si dám nesmrtelnost a nekonečno nábojů, ale tak abych ten průchod hrou měl co nejrychlejší (rychlost chození, větší skok, 2× více XP) a měl už to z krku.

Už jen to, že se tu tím chlubím si připadám jako NEčlověk, který neumí hrát hry.

Odpovědi
Mp2

Podívej… Když jsem byl ve druháku na střední..
Měl jsem kamaráda, který studoval IT…
Furt jen hrál na PC…
Jemu bylo tou dobou 18 a poslal mi odkaz na svůj STEAM účet…

On v 18letech na STEAMu nahrál ROK!!!!!!
A co ta doba, co na PC proseděl předtím, než existoval steak???!!!
A co ty hodiny co nahral na PSku..

Co se týče mně.. Já hrál MMORPGčka.. A když jsem zjistil, jak lidi podvádějí, od té doby byla moje náplň hry jen o tom, abych jim to kazil..
Používal jsem program, který zachytaval packety odesilane na server.
Za 1 vytěžený kámen mi obchodník dal 12 peněz.. Já jsem zachytil packet, kdy mi obchodník dával penize a přehrávám jsem ho 999× za vteřinu..
Nahrál jsem, jak dotyčného střílím zbraní.a přehrval jsem to stále dokola, než ho to omrzelo a odpojil se ze hry..
Teleportoval jsem se po mapě, kradl jsem účty podvodníkům..
Hráč se jmenoval Pedro.. Tak jsem nahrál, jak se přihlašuji s účtem jménem 12345 a poté jsem přepsal jméno..
Ukradl jsem mu z účtu všechny peníze a předměty, které získal podvodem normálních hráčů..
Když to bylo nutne, ukradl jsem účet adminovi a podvodníkům jsem dal BAN na účty, dal jsem je za trest do vězení, vymazal jsem jim veškeré skilly nebo jim nastavil ženskou herní postavu.

Já na to vzpomínám v dobrým, protože s možnostmi, které jsem měl jsem nedělal nic špatného, jen jsem kazil hru podvodníkům..

anonym

Pokud máš potřebu ulehčovat pravidla hry tak abys jimi proběhl co nejrychleji pak buď prostě jen hraješ hry které tě ve skutečnosti nebaví a měl by ses poohlédnout po jiném herním žánru nebo prostě už na tohle nemáš čas a přesto chceš být z nějakého důvodu v obraze – v tom případě se z tebe časem zřejmě stane jen sledovač gameplay videí na youtube aniž by ses sám dotkl WSAD 🙂 to je holt vývoj. Hry tě nebudou bavit pořád … časem se na ně vykašleš i když občas na některou zavzpomínáš prostě tomu už nebudeš chtít věnovat další čas.