Avatar uživatele
Registrovaný

Jsem osvobozen od zaplaceni daně z příjmu když.....

pozemek jsem nabyl v r.2001 darovací smlouvou otce a v lednu 2013 jsem ji prodal.Vztahuje se na mě zákon o daních z příjmu 586/1992sb. paragraf 4odst.b osvobození od daně?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Avatar uživatele

Tohle řeší zákon o daních z příjmů §4, odst.2 . Pokud jste byl prokazatelně vlastníkem pozemku minimálně pět let, potom se na Vás osvobození vztahuje.

 

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 2166
Zlatý standa 1252
Zlatý ivzez 932
Zlatý mosoj 679
Zlatý gecco 534
Zlatý led 532
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 433
Zlatý JájsemRaibek 400

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.