jirka F

Jsem naprosto nezodpovědný občan, pokud si záměrně nepřeji, abychom nad Covidem 19 vyhráli?

Tahle situace mně vyhovuje.

Jsem naprosto nezodpovědný občan pokud si záměrně nepřeji aby jsme nad covidem 19 vyhráli?

Nejlepší odpověď
aliendrone

:D :D :D Jo, slyšel jsem už těď pár takových názorů. To je jen tvůj dočasný pocit, musíš si uvědomit, že prozatím na spoustu z nás nedopadl prakticky žádný citelnější důsledek z pandemie. Nějaké ty zavřené hospody a omezení pohybu, roušky a další více méně bezvýznamnosti zatím trápí možná tak provozovatele hospod a kulturních či sportovních zařízení apod., ale dej tomu trochu času. Vrchol Covidu je ještě daleko před námi a konec pandemie v nedohladnu. Ono to prostě chvíli trvá, než se začnou projevovat všechny důsledky (které budou následně samy sebe umocňovat), bude ještě VESELO i tobě, tak jako ostatně každému. ;) :D :D

Další odpovědi
led

Ako majiteľa pohrebnej služby vás plne chápem. Ale keď sa vám minú zákazníci, kto pochová vás?
Všetkého s mierou, aj zvrátený humor…

zjentek

Jen doplním aliendrona (alien odpusťí), že ve svém příspěvku dokonale popsal a téměř definoval ZMĚNU. A změna je ŽIVOT.

Možná ani nejsi nezodpovědný. Možná tě jako člověka prostě jenom nebaví být „stále připravený“ na cokoli, na co být připravený vlastně ani NELZE!!! Čili nejspíše se jednoduše přikláníš na stranu silnějšího. Seš chytrej, obracíš kabát! (;

Ametyst

Ne. Máš jenom jiný názor.

kbk

Myslet si můžete cokoliv, na tom není nic špatného. Jde o to, co konkrétně děláte.

Edison

To není o nezodpovědnosti. To je přeci o něčom docela jiném. Může to být i vizionářství. „Svět po koronaviru nebude stejný“. Otázkou je, jestli bude lepčí, nebo horší a jak moc.

aliendrone

zjentek>>> Cituji: „…alien odpusťí“…) – jako v zásadě neva, že přeceňuješ mé lingvistické schopnosti, ale přeci jen to uvedu na pravou míru. Slovo „odpustit“ se nenachází v mém slovníku, takže nevím, o čem píšeš. ;) :D :D

zjentek

Nepřeceňuji… (;

(A dělej si ze mne prdel jen „z prdele“, třeba neaby tě napadlo dělat si ze mě prdel vážně.) (;(;(;