Rokio

Jsem na tom hůře než třeba takový vozíčkář, který je duševně zdravý?

Jak to platí pro život a jak pro práci dělníka v chráněné dílně?

Nejlepší odpověď
Disraeli

Pořád kušníš? :D
Určitě. ;) Ten netráví čas věčným porovnáváním se s Rokiem. 😅 Ten tě potkat, tak to brátí a nasadí turbo pohon jak formule 1.
Zatím se neustále porovnáváš jen s lidmi a v určitých situacích… By mě zajímalo, kdy příjdou na řadu domácí mazlíčci, divoká prasata a kobylky. :D

Dívej na ty možnosti, otevře se ti úplně nový svět: ;+)
„Myslíte si, že mám lepší vlastnosti než německý ovčák? Umím být věrný, poslouchám na slovo, umím vykonávat potřebu do mísy a když mě podrbáš na bříšku, tak ti zazpívám..“ 😅😅

„Jsem na tom lépe než čuník domácí? Jsem čistotný, jsem polovzdělanec a mám částečný úvazek jako robotník. Zato čuník se celý den válí ve špíně a společnosti ničím nepřispívá." 😅

Další odpovědi
jirka F

Nad nikoho se nepovyšuj a před nikým se neponižuj.🤔🤨👎

cappuccino

Zeptej se nejakeho vozickare, jestli by s tebou menil. My to posoudit nemuzeme!

Drap

Zeptej se na to svého psychiatra. Ten to lépe posoudí, než my, kteří tě neznáme

Filip84

Neotravuj sám se sebou! 👿👿👿 Čemu na tom furt, do psích pochev urousaných, nerozumíš!? 🤪🙄👿

Jak my máme vědět, jak na tom Ty jsi? Cejtíš se být na tom hůře? Fajn: jsi na tom hůře. Cejtíš se být na tom lépe? Fajn: jsi na tom lépe. Vybavené, problém vyřešen, harmonie obnovena – i bez blbých otázek. 🤦‍♀️