Bolty

Jak přemluvit rodiče, abych mohl přestoupit na obor, protože ten současný se mně nelíbí?

chodím do prváku na střední škole louny a mě se ten obor, který mi vybrali rodiče nelíbí a rodiče mě nechtějí nechat přestoupit. ten obor mě vůbec nebaví učitelé mají ppřísné nároky tělák máme spojený s třetím ročníkem. je nějaký způsob jak jinak přemluvit rodiče? protože ta škola je pro mě příšerná.

jsem na střední škole v prváku ale mě se to tam nelíbí a chci přestoupit

Nejlepší odpověď
annas

dokola přemluvat rodiče

Chybí jiná odpověď, zatrhávám první možnost.

Vždy jste ve škole teprve 3 dny a už se vám v ní nelíbí? Na jiné škole to může být podobné, třeba podle vás i horší.

Je třeba, abyste si zvykl, všechno nebude tak zlé, jak jak to vidíte zpočátku.

Zpravidla se každý učitel se jeví v první hodině přísnější, než ho dokonale poznáte. Měl byste by rád, že se něco naučíte a až se dostanete do 4. ročníku, teprve pak si to uvědomíte.

Náročnost se vám nelíbí? Nic není zadarmo. Na střední škole i na té jiné bude třeba, abyste ve škole poslouchal a věnoval učivu pozornost.

Spojený tělocvik? Na to si určitě zvyknete. Učitel snad ví, jak má prvňá vést.

Přestup záleží na tom, zda na jiné škole budou mít volné místo. Ředitel s přestupem, nemusí souhlasit. Proč také, když uvádíte, že na původní škole se vám nelíbí, protože jsou tam přísní učitelé?

Znova všechno proberte s rodiči, oni vás znají, uvidíte, co vám řeknou a jak se zachovají.