Jak přemluvit rodiče, abych mohl přestoupit na obor, protože ten současný se mně nelíbí?

chodím do prváku na střední škole louny a mě se ten obor, který mi vybrali rodiče nelíbí a rodiče mě nechtějí nechat přestoupit. ten obor mě vůbec nebaví učitelé mají ppřísné nároky tělák máme spojený s třetím ročníkem. je nějaký způsob jak jinak přemluvit rodiče? protože ta škola je pro mě příšerná.

jsem na střední škole v prváku ale mě se to tam nelíbí a chci přestoupit

Nejlepší odpověď

Zlatý

dokola přemluvat rodiče

Chybí jiná odpověď, zatrhávám první možnost.

Vždy jste ve škole teprve 3 dny a už se vám v ní nelíbí? Na jiné škole to může být podobné, třeba podle vás i horší.

Je třeba, abyste si zvykl, všechno nebude tak zlé, jak jak to vidíte zpočátku.

Zpravidla se každý učitel se jeví v první hodině přísnější, než ho dokonale poznáte. Měl byste by rád, že se něco naučíte a až se dostanete do 4. ročníku, teprve pak si to uvědomíte.

Náročnost se vám nelíbí? Nic není zadarmo. Na střední škole i na té jiné bude třeba, abyste ve škole poslouchal a věnoval učivu pozornost.

Spojený tělocvik? Na to si určitě zvyknete. Učitel snad ví, jak má prvňá vést.
-----

Přestup záleží na tom, zda na jiné škole budou mít volné místo. Ředitel s přestupem, nemusí souhlasit. Proč také, když uvádíte, že na původní škole se vám nelíbí, protože jsou tam přísní učitelé?

Znova všechno proberte s rodiči, oni vás znají, uvidíte, co vám řeknou a jak se zachovají.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2992
Zlatý Drap 2006
Zlatý quentos 1308
Zlatý ivzez 1154
Zlatý led 683
Zlatý mosoj 679
Zlatý gecco 617
Zlatý marci1 611
Zlatý hanulka11 564
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.