jsem kuchařka a chtěla bych vědět jestli ma pravo zaměstnavatel volat do autoškoly a zjištovat zkošky.

dobry den chtěla jsem se zeptat jestli ma pravo zaměstnavatel volat do autoškoly a zjištovat si podrobnosti kdy mam zavěrečne zkoušky jen zkrz toho že jsem požadala o dva dny dovolene na zavěrečne zkoušky a ještě musi mi dat zaměstnavatel dovolenou když ji nahlasim o 14 dni dopředu nebo mi ji muže zamitnout děkuji

Nejlepší odpověď
Damiana

Měla jste prostě jen požádat o dovolenou, je vaše věc, co o ní budete dělat. Takhle šéf docela netaktně zkoumá vaší důvěryhodnost, což vás morálně poškozuje. Určitě bych se proti tomu ohradila. Kdyby vás na zkoušky jen uvolnil z práce, pak je to něco jiného. Tohle je šťourání se v soukromí. Někdo je holt zvědavý a jen tak se nezmění.

Další odpovědi
Ella

podle mě nemá, je to přece každého věc na co si vezme dovolenou, no ne? a navíc pokud ji nahlásíte dostatečně předem

Michal Kole

Myslím, že nemá.

anonym

Chce se jen ujistit,zda opravdu zkoušky absolvuješ. Nevidím v tom nic špatného.