Dismas

Jsem jediný, komu se bude stýskat po vagonech „koženkách“?

Jet v nočním vlaku,být sám v kupé, zavřít dveře, zatáhnout záclonky a natáhnout se na sedadlo,to mělo svou romantiku, po které se mi bude stýskat. Máte to stejně?

Nejlepší odpověď
rouzi

Vlakem jsem nejela skoro padesát let.

Další odpovědi
led

Jediná vo vagone, skôr v kupé ešte občas jazdím, ale po koženkových potivých a nepredušných sedadlách, chvalabohu vôbec neplačem. Vždy som znich stávala, akoby som sa… príliš spotila.
A na tú romantiku na drevených sedadlách zadymených vagónov 3.triedy plných cestujúcich, už len nostalgicky spomínam pri starých filmoch.

Agneta

Český vlak znám jen z televize…tak nevím, ale znám jinak dost evropských vlaků, neboť tam jsem nucena jich používat.
Jela jsem například vlakem z Berlína do Kodaně (zpět letecky), a při vjezdu do Dánska byla asi třetí zastávka Vojens (jméno té obce),a při jízdě kolem tamního sportoviště byla reklama „Vojenska sport club“…fakt…:DDD
Prostě cestování vlakem je legrace s mnoha zážitky:DDD

Klaproth

Ono se něco stalo? Vlaky přestaly jezdit?

chachar1922

Asi i jo, i když se na nich v létě děsně potí.
Všechny starší věci mají své kouzlo… A za chvíli to vymizí :(

terry

Asi jo.
Jezdila jsem tak večer ze školy. Hodiny v rychlíku. Občas jsme jezdily 2 a směrem tam psaly taháky 🙂

Mc Merkurion

… vlakem jsem jel naposledy z vojny …