Rokio

Jsem bisexuální fetišista, když se mi líbí i pánské nohy?

A musí být veliké jako lodě, aby se mi líbily více.

Odpovědi
Filip84

A je to nějak podstatné, abys se definoval? Musíš rozumět každému jednotlivému Scheiße, co Tvůj mozek vysere? Mozek je biologický makroprocessor, a tak, prostě a jednoduše, jede, pořád. Občas z něj vyjedou i „divné“ výstupy.

Navíc, sexualita je pro každého živého tvora důležitá, poněvadž každý živý tvor se chce rozmnožit. My máme tu (ne)výhodu, že nemáme období říje, takže máme sexuální pud 24/365. Sexuální fantasie jsou normální, věř mi, že většina lidí (přes 56%) má nějaké homosexuální fantasie, představy, či sny, o skupinovém sexu (přes 68%), sadomasochistické fantasie (taky něco přes 50%), a třeba foot fetish je taky docela rozšířený. Mezi méně rozšířené, ale nikoli vyloženě neobvyklé, fetishe patří např. moč, výkaly, jídlo (baba pokrytá šlehačkou, omáčkou ze svíčkové …), tam se to odhaduje na nižší desítky procent populace.

Nesnaž se všecko analysovat, ve všem se hnípat, akorát si tím škodíš. Chceš to zkusit s klukem? Fajn!: najdi si kluka, který to vidí stejně a zkus to. Je více pravděpodobné, že zjistíš, že to byl omyl, ale budeš to vědět. Nebo to neřeš, prostě.

led

Je nejaká choroba, prípadne úchylka, ktorú ste ešte nemali? Podľa zoznamu vašich chorôb a úchyliek, na ktoré ste sa doteraz pýtali, by ste mali byť vystavený najmenej v „Lomonosovej univerzite“, prípadne v múzeu predhistorickej „Lucy“ ako sa držíte za ruky 🧑🏻‍🤝‍🧑🏿 …vlastne… až ich nájdu. 😷🤓😹