Jumper

Jít na domluvu brigády s jedním z rodičů?

Dobrý večer. Za pár dní si mám jít domlouvat možnou brigádu (roznos letáků) a nevím, zda by bylo lepší si s sebou vzít i jednoho z rodičů nebo jít sama. Je to moje první brigáda, ale už mi také bylo 17 let. Myslíte, že je to normální? Mám z toho celkem nervy :-/

Nejlepší odpověď
gecco

Nenech se nervovat – a rodiče o doprovod požádej… Koneckonců – i pracovní smlouvu, dříve, než ji podepíšeš, by si měli rodiče přečíst – přecejen mají větší přehled…
😉
Na druhou stranu – nic na tom není – a jednou se budeš muset osamostatnit…
😉

Další odpovědi
da ny

V 17 na roznos letáků bych šla sama ;)

arachis

já bych tam zavolala a zeptala se,jestli musím s rodičem…A to bude v poho,nic na tom není.držím palce

lexx

ne, budeš vypadat jak nesamostatný mamasboy, já v 17 již brigádničil na provoze v železárnách, na 3 směny a všechno vyběhal si sám akorát tenkrát to bylo jednodušší a míst o prázdninách všude dost, přijali kdekoho, platy slušné, to nám revoluce všechno vzala…

setapouch

gecco: dlužím ti palec. Ne, že bych s tvou odpovědí nesouhlasil, ale došly mi palce.

mosoj

Cirkus.