nabubindes

jíš ryby? jak robíš sumca? co s masem?

chytil jsem v Ebru 2,44m sumce

Nejlepší odpověď
iceT

Toz takeho macka dajte vyudit,myslim,ze urcite neprohloupite.

Další odpovědi
rybíz

Nejčastěji jím kapra na česneku. Je to pochoutka. Já, jako rybář, bych sumce udělal stejným způsobem. Nedávno jsem jedl sumce v ryb. baště v těstíčku a byl velmi dobrý. Známí rybáři ho dělají na řízky, prý je skvělý a hlavně bez kostí.

elektrikář

Dají se z něj vařit všechna rybí jídla. není špatný uzený déle vydrží. Budete zřejmně potřebovat velký mrazák, takováhle porce masa se nedá jen tak sníst. Blahopřeji k úlovku a Petru zdar.