Jí včely med?

Odpovědi
Kepler

Jistě, proto si ho vyrábějí. Pro včelstvo je med zásobou energeticky bohaté potravy. Během roku silné včelstvo vyrobí a z větší části i spotřebuje řádově stovky kg medu. Většina spotřeby probíhá v sezoně, na přečkání zimy včelstvu stačí přibližně 1 kg na měsíc. (wiki)

Shoehardt

Ne.
Protože jim ho včelaři kradou a cpou jim tam cukr.

jirka F

Včely jí mateří kašičku,od dělnic med jedí když nějaký zbyde.Jednou jsem narazil na youtube z nějakého učiliště včelařského umění že vytočí med a pak ho lijí půlku zpět do plástve proč to dělali jsem nezjistil. Až teď po odpovědi Drapa.

zjentek

No jistě, proč by ho dělaly pro nás? Ty dáš někomu něco zadarmo???

ivzez

Ne, včely nejedí.

jirka F

pardon Shoehardta