Avatar uživatele
Kepler

Jestliže si uděláte seznam dejme tomu 10 věcí a jdete nakupovat, kolik věcí nakonec donesete?

Jsem zvědav, jak dopadám v porovnání s ostatními. Většinou toho donesu dvojnásobek. Prohlížím regály a jejda, to mi taky doma chybí nebo tohle si taky vezmu, protože na to mám chuť…

https://www.fre­epik.com/premi­um-photo/miniature-shopping-cart_7404096.htm#pa­ge=13&query=su­permarket&posi­tion=47

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? Odpovědi.cz, GM, Alesh, marci1, da ny, aliendrone před 1073 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

Donesu toho mnohem víc

Pokud mám koupit deset položek, odcházím tak s dalšími deseti navíc. Klasika. Já neumím nakupovat málo. Když chodím ráno “jen pro pečivo, snídani a noviny”, nikdy při placení nejdu pod 400. Další věci mi “omylem” spadnou do košíku. Hrůza hrůza, na jídle dám za měsíc pálku, ale když já ho tak ráda…
Obchod s oblečením – koupím co potřebuji. Paradoxně (jako ženská) nemusím tahání po krámech s hadrama. Květinářství, hobby, papírnictví atd. – koupím většinou jen podle seznamu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Reganois

Donesu toho mnohem víc

Přirozeně. Seznam je pouze to, co potřebuju, v obchodě sáhnu i po něčem, co mě zláká.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Stává se mi i něco jiného - co?

Twl, když to tak čtu, taxemi stává z těch tebou nabízených možností ÚPLNĚ VŠECHNO! ;) :D :D
OBZVLÁŠTĚ libový počin (tebou nezmíněný) je, že jdu koupit JEDNU věc, kterou aktuálně nutně potřebuji, vrátím se třeba s DESETI, ale tu primární, kvůli které nákupní výlet podnikám NEPŘINESU. :(
Nicméně nejčastěji si donesu jen to, co je v seznamu. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Donesu jen to, co si napíšu

Když jdu cíleně, tak nic jiného nehledám, pokud mají to, co potřebuji.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Stává se mi i něco jiného - co?

Občas něco nemají nebo to nenajdu, tak toho pak mám míň. Jindy zas seženu vše na lístku a něco málo přihodím, ale že by to bylo o mnoho víc, to se říct nedá, asi tak 2–3 položky navíc, když je třeba něco v akci, co kupuji, vydrží to, a zrovna to nemám na seznamu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Donesu jen to, co si napíšu

Občas samozřejmě i něco navíc, ale ne moc. Občas i míň, protože seznam nechám doma, a to je pak sranda, když chceš dělat špekáčky na pivu a zapomeneš pivo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Donesu toho mnohem víc

Pokud myslíš potraviny (zřejmě), tak nikdy já nic nepíši (občas něco manželka) a jdeme většinou hlavně pro pečivo. Zhruba 1–2 x za týden. Ale odcházíme s nákupem (zase většinou), minimálně za 500 až tisíc (někdy i víc).

Upravil/a: Jiří Bohumil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Donesu jen to, co si napíšu

A napíšu si toho opravdu hodně. Město je daleko, tak je nákup událost dne. Proto i těžce nesu, že je město nevlídné k návštěvníkům a rok byla místa k posezení u kafe nebo kdekoliv zavřená.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Stává se mi i něco jiného - co?

Zoznam mám so sebou, ale neviete, kde som dala brýle?
Tak potom môžem nakúpiť, len to, čo vidím, alebo, do čoho narazím a pritom si spomeniem, že potrebujem. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Donesu toho mnohem víc

Výjimečně jen to co nutně potřebuji (to je v seznamu).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Donesu toho mnohem víc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Donesu toho mnohem víc

Přinesu toho asi 5× tolik, protože na seznam si píšu jen to, co nesmím zapomenout.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek