Kepler

Jestliže si uděláte seznam dejme tomu 10 věcí a jdete nakupovat, kolik věcí nakonec donesete?

Jsem zvědav, jak dopadám v porovnání s ostatními. Většinou toho donesu dvojnásobek. Prohlížím regály a jejda, to mi taky doma chybí nebo tohle si taky vezmu, protože na to mám chuť…

https://www.fre­epik.com/premi­um-photo/miniature-shopping-cart_7404096.htm#pa­ge=13&query=su­permarket&posi­tion=47

Nejlepší odpověď
Malvína

Donesu toho mnohem víc

Pokud mám koupit deset položek, odcházím tak s dalšími deseti navíc. Klasika. Já neumím nakupovat málo. Když chodím ráno “jen pro pečivo, snídani a noviny”, nikdy při placení nejdu pod 400. Další věci mi “omylem” spadnou do košíku. Hrůza hrůza, na jídle dám za měsíc pálku, ale když já ho tak ráda…
Obchod s oblečením – koupím co potřebuji. Paradoxně (jako ženská) nemusím tahání po krámech s hadrama. Květinářství, hobby, papírnictví atd. – koupím většinou jen podle seznamu.

Další odpovědi
Reganois

Donesu toho mnohem víc

Přirozeně. Seznam je pouze to, co potřebuju, v obchodě sáhnu i po něčem, co mě zláká.

aliendrone

Stává se mi i něco jiného - co?

Twl, když to tak čtu, taxemi stává z těch tebou nabízených možností ÚPLNĚ VŠECHNO! ;) :D :D
OBZVLÁŠTĚ libový počin (tebou nezmíněný) je, že jdu koupit JEDNU věc, kterou aktuálně nutně potřebuji, vrátím se třeba s DESETI, ale tu primární, kvůli které nákupní výlet podnikám NEPŘINESU. :(
Nicméně nejčastěji si donesu jen to, co je v seznamu. ;) :D :D

elkon

Donesu jen to, co si napíšu

Když jdu cíleně, tak nic jiného nehledám, pokud mají to, co potřebuji.

Alesh

Stává se mi i něco jiného - co?

Občas něco nemají nebo to nenajdu, tak toho pak mám míň. Jindy zas seženu vše na lístku a něco málo přihodím, ale že by to bylo o mnoho víc, to se říct nedá, asi tak 2–3 položky navíc, když je třeba něco v akci, co kupuji, vydrží to, a zrovna to nemám na seznamu.

iceT

Donesu jen to, co si napíšu

Občas samozřejmě i něco navíc, ale ne moc. Občas i míň, protože seznam nechám doma, a to je pak sranda, když chceš dělat špekáčky na pivu a zapomeneš pivo.

Jiří Bohumil

Donesu toho mnohem víc

Pokud myslíš potraviny (zřejmě), tak nikdy já nic nepíši (občas něco manželka) a jdeme většinou hlavně pro pečivo. Zhruba 1–2 x za týden. Ale odcházíme s nákupem (zase většinou), minimálně za 500 až tisíc (někdy i víc).

Ametyst

Donesu jen to, co si napíšu

A napíšu si toho opravdu hodně. Město je daleko, tak je nákup událost dne. Proto i těžce nesu, že je město nevlídné k návštěvníkům a rok byla místa k posezení u kafe nebo kdekoliv zavřená.

led

Stává se mi i něco jiného - co?

Zoznam mám so sebou, ale neviete, kde som dala brýle?
Tak potom môžem nakúpiť, len to, čo vidím, alebo, do čoho narazím a pritom si spomeniem, že potrebujem. ☹

da ny

Donesu toho mnohem víc

Výjimečně jen to co nutně potřebuji (to je v seznamu).

paul1

Donesu toho mnohem víc

GM

Donesu toho mnohem víc

Přinesu toho asi 5× tolik, protože na seznam si píšu jen to, co nesmím zapomenout.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.