UltraFan

Mám na dobírkovou poukázku na Slovensko napsat normálně cenu v CZK, nebo rovnou v eurech?

Děkuji za předchozí odpovědi a ještě žadám o jednu radu. Jelikož posílám balík na Slovensko, kde se platí eurama, tak nevím, jak to vyřešit. Mam na dobírkovou poukázku napsat normalne cenu v CZK, nebo rovnou v eurech? Nebo je na balíky do zahraničí nějaký speciální poukázka? A lze pak nějak zajistit, aby mi pošta peníze poslala v CZK a ne v eurech? Moc děkuju za každou radu :)

Nejlepší odpověď
gecco

Podle mých informací (praktickou zkušenost nemám) vše vyplňujes v Kč, přepočet na € si ČP dělá sama (podle kurzu ČNB)…