Avatar uživatele
Kepler

Jaké máte zkušenosti s e-shopem Alza?

Po přečtení recenzí a hodnocení, kde dopadl bezkonkurenčně nejhůř, na něm zásadně nic nekupuju. U jiných e-shopů mi sice neobjednané zboží občas taky dojde, ale vždy se jednalo o drobný dárek zdarma.

https://techn­et.idnes.cz/ne­napande-prihazovani-zbozi-do-kosiku-dh2-/sw_internet.as­px?c=A181210_135725_sw_in­ternet_pka

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, ivzez, Hlada, aliendrone před 1963 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Protože mě sejří jejich dementní pomalý a nepřehledný web plný javascriptové reklamy a dalších opičáren, upřednostňuji CZC.CZ!

Jinak ale když něco chci RYCHLE (pokud to v showroomu mají skladem) a mám cestu kolem tržnice, klidně tam zajdu, protože přitom proběhnu i k jednomu stánku s vynikajícími uzeninkami (a mezitím naskočí moje číslo k odběru u pultu)! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Nakupovala jsem tam jen jednou. U nás s prodejnách PC neměli klávesnici, která by šla „tuho“ a měla větší písmena. K tomu i myš.

Všechno v pořádku, zboží došlo na druhý den, klávesnice je černá, pod písmeny je žlutá, písmena opět černá. Stejně myš je v takových barvách.

Možná to není vina Alzy, ale výrobce. Černá barva písmen se postupně ztrácí, sice jsem si koupila na písmena přelepky, není je vidět, protože jde o stejnou velikost, ale nejsou na horní řadě. I když píši všemi deseti, u znamének si potřebuji správnost ověřit.

Takže po novém roce si objednám novou, ale nevím, zda se nedomluvím v obchodě. Bez přelepek by vydržela jen půl rok, neviditelnými přelepkami jsem ji prodloužila život.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Žádné.

Zelená příšera Alzák, její hlas a škodolibost v reklamách
mne hned od začátku odradily → nikdy jsem tam nic nekoupila
a nevím, co by můj názor na Alzu mohlo změnit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Na Alze jsem nakupoval snad pouze 2 x, už před delší dobou a bylo vše OK.
Ale většinou nakupuji (a poměrně často a hodně), většinou na jiných e-shopech.
Pokud nakupuji u nás, využívám srovnávače Heureka a Zboží, kde si vybírám na základě cen a referencí.
Neobjednané zboží mi nikdy a odnikud nedošlo a objednané mi došlo zatím vždy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Podporovat Alzáka ? To snad ne… Jsou i jiné možnosti. Osobně se ohledně elektroniky a počítačů obracím na obchodníka jedné brněnské počítačové firmy, od kterého jsem nakupoval ještě na škole.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Když něco potřebuju teď hned a okamžitě… nemám problém tam nakoupit… Alza box mám přes ulici.

Doplnění: Pokud to jde, jak píše Alliendrone, upřednostňuji CZC. To už musí být cena hodně jiná, abych šel za tim zelenym tajtrdlikem.

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

S Alzou mám dobré zkušenosti. Nekupuji u ní výhradně, často ale vychází nejlevnější. Líbí se mi parkování zadarmo, rychlost výdeje, možnost ošahání zboží. Před časem mi to pomohlo k výběru fotoaparátu. Jednou jsem reklamoval toustovač, ihned mi vrátili peníze bez zkoumání. Nemůžu si tedy stěžovat.
Přihazování do košíku jsem nezažil, evidentně je to svinstvo, které se jim, jak je psáno, nevyplatilo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Kupuji na alfa.cz protože jako jediný prodejce v HK má skladem většinu věcí. Něco sháním (ssd, hdd, speciality) tak to potřebuju většinou hned. Objednám a vyzvednu ihned. Alza mi posílala dvě věci které měli být skladem na dvakrát v rozmezí 14ti dnů. (v létě) A jsou drahý.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek