martinka21

Je poštomat spolehlivý?

Dobrý večer, chci si něco objednat z e-shopu a mají jeden ze způsobů doručení právě poštomat. Máte s tím někdo zkušenosti? nikde nemůžu najít, jak jsou s tím lidé spokojení tak se ptám dřív než si to tam nechám doručit :) předem děkuji za odpovědi

Odpovědi
Pepa25

Mám zkušenost s Alzaboxem, což je úložný box podobný poštomatu. Takže technologie už je vyzkoušená více firmami …

Zdroj: http://logisti­ka.ihned.cz/c1-62257430-alza-zavadi-vyzvedavani-zbozi-z-vlastnich-uloznych-boxu

alexandra

Poštomat je moc dobrá věc,pokud ho máš někde poblíž.Můžeš si tam zajít kdy chceš,třeba o půlnoci ,zaplatíš kartou a nestojíš žádnou frontu.Takže tam nemá člověk proč být nespokojený.
Doplňuji:
Jo,a ještě je tam návod ,krok po kroku co dělat,takže i když jsem vůbec nevěděla co dělat a mačkat,tak mě to navádělo.