pn65

Jaké máte zkušenosti s platbou kartou v delikomatu?

Odpovědi
Dochy

V poho. Snazší než u automatu leštit mince aby je konečně vzal. Pokud to jde radši platím kartou.
Pokud Ti jde o postup, bývá na automatech napsán. Jo a co jsem zatím viděl tak podporovali jen bezkontaktní. Obvykle na platebním terminálku zmáčkneš start, na automatu zvolíš zboží a tím určíš i cenu, přiložíš kartu, po ověření platby automat vydá zboží.

terry

Žádné.

Justin1

Kafe nepiju a radši si nakoupím v supermarketu, než abych se spoléhal na to, že potkám delikomat, který bude umět placení kartou.

Dochy

Justin: Teď po dvou letech od otázky už kartu umí většina automatů co potkávám… Supermarket je fajn a samozřejmě levnější, ale pokud někde cestuju a přepadne mně hlad/žízeň/mlsná nebudu kvůli jedné drobnosti bloudit neznámým obchoďákem. Pokud vůbec v blízkosti lze nalézt ten obchoďák.