dust8

Pokud máte nějakou zkušenost s bezkontaktním doručením zásilky, tak jakou?

Nejlepší odpověď
nyjono

Už delší dobu. Dobrou.
Zásilku hodí přepravce za plot a já si ji pak přemístím kam potřebuju.
Výhoda – nemusím vstávat dřív, než se mi chce. nebo za deště apo.
Ale je to po domluvě s řidičem. Když mi jeho kolega nechal zásilku v ceně 4 tis před barákem, nedšení se nekonalo.

Další odpovědi
Justin1

Někdy na jaře jsem přebíral zásilku doručovanou bezkontaktně. Řidič zavolal, že veze zásilku, položil ji na zem k domovním dveřím a počkal v autě, až si ji vezmu.

Pepa25

Mám zkušenost s vyzvedáváním zásilek z různých boxů (alza-, mall- atd.), což je v podstatě také bezkontaktní doručení …