misahlina

chtěl bych vědět, jestli se na www.alza.cz nakupuje, že se to objedná a pak se to zaplatí na té pobočce

alza.cz

Nejlepší odpověď
BANAN93

když sem si kupoval PC tak sem si na internetu sestavil objednávku všech dílů, pak příjdeš do alzy (já byl v Holešovicích) do jejich platebního automatu zadáš číslo objednávky nastrkáš tam peníze (já tam dával 24tisíc což sem se docela bál)
a vyjede ti lístek na výdej zboží s číslem, to číslo sleduješ na obrazovce ve výdeji a za cca 10minut si neseš všechny díly a záručák

Další odpovědi
hanulka11

ano ,dcera to tak běžně dělá ,objedná a pak si zajde do Holešovic a přímo v alze zaplatí

Deli

Všechno si můžeš při objednávání navolit, způsob dopravy či převzetí na pobočce, typ platby… Vyzkoušej to, dokud objednávku neodešleš, můžeš ji vždy smazat.

www

Samozřejmě, při objednávce si zvolíš nejbližší místo výdeje a zboží vyzvedneš tam. Teď se ale i tak cosi málo platí (30 Kč?).
Doplňuji:
Ta částka je navíc, mimo ceny zboží. Dříve to nebylo.

Zdroj: Praxe