petr2212

Jedná se o střet zájmů, nebo ne?

Konkrétní dotaz – 1 člen rady vedoucí místní pobočky společnosti jež pro město provádí služby v rozsahz cca 10mil.ročně 2 člen rady pracovník společnosti, která pro město provádí služby v rozsahu cca 2mil. ročně 3 člen rady pro město vyřizuje projekty v rozsahu cca 5 mil. ročně. Pro informaci uvádím ,že na veškěrá zadání jsou podávány veřejné poptávky, nicméně stav, kdy zástupci společností jsou přímo u zdroje informací není dle mého zcela v pořádku. Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Myšák V.

Podle mého to není v pořádku…
Ale nechce se mi po tom nějak pátrat.Minimálně ty lidi vidí do veřejné poptávky i nabídky a mohou nabídnout lepší cenu za provedené práce…Určitě by na tom škodní nebyly.
Vlk se nažere a koza zůstane celá…
A ostatní ostrouhají mrkvičku…

led

pre upresnenie ide o:
1 člen mestskej rady a súčasne vedúci…
2 člen mestskej rady a súčasne pracovník…
3 člen mestskej rady vybavuje projekty…
Ide o jedného človeka? alebo ide o 3 ľudí?
ide o ľudí, ktorí schvaľujú mestské zákazky sami sebe?