anonym :D

Jedná se o dobré rady na sbalení holky?

Zdravím. Už delší dobu se pokouším sbalit jednu holku, která se mi líbí. Trochu se spolu i bavíme a dokonce jsme spolu už byli i venku, ale stále si nejsem jistý. Kamarád mi posílal nějaké PDF s radami, ale nejsem si jistý, zda jsou ty rady dobré a dostatečné. Jaký na ně máte názor?

Poznámka: Nedávno jsem na odpovědi.cz psal ohledně této záležitosti, ale zvládl jsem pouze dva první kroky – oslovit ji a začít se spolu bavit.

Toto je to, co mi poslal: https://paste­bin.com/YrzdwyFL

Odpovědi
paul1

No tak stačilo pokračovat, najít si nějaká společné témata.

aliendrone

No, relevantně může odpovědět asi jen samotná Její Excelence madam led, protože my ostatní (včetně těch, kteří nějakou tu křišťálovou kouli doma mají) postrádáme její věštecké schopnosti a tudíž si ty rady nedokážeme přečíst. Což (asi možná NEVÍŠ) je pro nás ostatní NUTNÉ k tomu, abychom je mohli posoudit. ;) :D :D

Měl bych 100 chutí se ti ještě TROCHU posmívat, ale jelikož dobře vím co tato situace obnáší (a kam se odebírá/přesouvá u chlapa v této situaci proces myšlení včetně nevyhnutelných důsledků), tak si protentokrát myslím, že stačilo. ;) :)

Kelt

Tady žádné rady nejsou univerzální. Naopak, je třeba inovovat, zkoušet nové metody. Dříve stačilo říct, že máš doma sbírku motýlů a dívka šla s tebou domů. Dnes jí musíš říct, že máš sbírku Bently, Ferrari, Buggatem a pod.

Gus_Fring

Až se otočí, tak ji něčím vem přes hlavu. Až spadne, nastane Tvá chvíle. Vem do rukou onen balící papír a stuhu. Doporučuji přebalit 2–3× a kvalitně zavázat. To, co s ní potom budeš dělat, nechám jen a jen na Tvé fantazii…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.