lukas.zmizik

jedete po frekventované hlavní silnici a na vedlejší chudák čeká vozidlo a chce jet vašim směrem, tak ho pustíte, ale…

co když je to traktor zetor 7745 ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

jiná možnost

Podle situace, jak moc hustý je provoz, zda ho budu moc bezpečně pustit, aby do mne nevrazil ten za mnou, a taky podle toho, zda je v budoucnu , v dohledné době možnost ho předjet.

Další odpovědi
cukrar

jiná možnost

pustím ho tak, abych ho mohl ihned předjet.

sevos

jiná možnost

Doplňuji:
Snažím se dodržovat pravidla silničního provozu,takže nepustím.

Bedy

ani náhodou

Budu upřímný, traktor, kombajn nebo kamion bych před sebe takle nepouštěl.

cliwe

ani náhodou

Rocker

jiná možnost

Doplňuji:
Záleží na tom jakou mám náladu a jestli spěchám,nebo si jedu jen tak na výlet.

Petunia

pustím

o pár desítek sekund si počkám déle :)

honza19hk

pustím

jelikož dost jezdím také s traktorem tak bych ho pustil, nějaký místo kde ho krouhnu se vždycky najde.
Navíc není traktor jako traktor.ta 7745 nebo 7245 moc nejede, ale zato takový CASE Quadtrac 560 nebo JCB fastrac jezdí klidně i stovkou (bez vleku) jelikož to CASE mám tak to vím. nejvyšší rychlost jakou jsem z toho vytáhl je 112km/h Navíc to má hydrostatický řízení tak se to i v takovéhle rychlosti velmi lehce ovládá.
jen tak pro inspiraci:
http://www.you­tube.com/watch?v=28FReT0­RBIs
Doplňuji:
co se stane když dáte do traktoru jiný motor?? viz video