Veesko

Jeden výběr měsíčně – kalendářní měsíc – či třeba od 10. – 10.?

Když banka nabízí jeden výběr z účtu / jednu bezhotovostní operaci měsíčně, znamená to jednou za kalendářní měsíc, nebo když provedu výběr 10.ledna, musím čekat do 10.února?

Odpovědi
mosoj

Podle mně je myšlen kalendářní měsíc.

nyjono

Cháu to správně, že nabízí měsíčně jeden výběr zdarma?
Myslím, že to je za kalendářní měsíc. S jistotou ti to poví na podpora. Buď mají chat nebo tel.linku.
Ale … upřímně…čekat na další výběr měsíc? Kolik se platí za druhý a další výběr v měsíci?

quizzi

Jeden výběr zdarma je v zúčtovacím období, tj. obvykle od 1. dne do konce měsíce.

Např. Poštovní spořitelna má zúčtovací období od poslední soboty měsíce předcházejícího do poslední soboty v měsíci.