zvonisek

Jede někdo z vás v pátek do Prahy se rozloučit s Karlem Gottem? Původně jsem chtěla, ale. . .

Chtěla jsem jet, ale rodiče mi to nedovolili, myslí si, že bych se tam stejně nedostala, protože tam bude moc lidí. Navíc se obávají možného teroristických ú­toků.

Původní otázka, tazatelka ji upravila

„Jede někdo z vás v pátek do Prahy se rozloučit s Karlem Gottem?“

Odpovědi
Drap

Se mnou nepočítej. Nejedu.

Lgee

Ne prý údajně pouze 100 tisíc lidí tam půjde…

zjentek

Kdo je Karel Gott?

ivzez

Teroristický útok doufám nehrozí, ale pravděpodobnost,
že byste se tam nemusela dostat je dost vysoká, protože
lidí asi přijde hodně.

Zkuste si udělat vlastní rozloučení → pusťte si s ním
některou oblíbenou písničku…

anonym

Ne. Neznal jsem jej osobně, nepovažuji to tedy za vhodné … Je to jen mediální cirkus. Jak by se zamlouvalo vaším pozůstalým, kdyby se na obřadu objevilo stádo bláznů co si hlas nebožtíka jednou nahráli z televize a pak si ho 30 let pouštěli pořád dokola. Na smuteční obřad si přišli jen pořídit selfie fotku kterou obratem prodají bulváru nebo násdili se smutným smajlíkem na Facebooku, chovají se tak lidé co truchlí nad ztrátou blízké osoby ? To sotva…

Rokio

Já ne. Praha je od mého bydliště daleko.

Kelt

Bohužel, mám noční směnu a mám to daleko, 340 km , takže bych zabil celý den. Navíc vlaky budou přecpané a nebudu to mít ani zaplacené, ani nebudu pozvaný na smuteční hostinu. A nebyl jsem jeho fanoušek, a dovedu si představit lépe prožitý den než stát v 4 km frontě a pak se šourat po ucpané Praze.

iceT

Myslím, že rozloučit se mají hlavně nejbližší příbuzní a přátelé, ti ostatní by to mohli udělat v klidu domova zapálením svíčky a modlitbou.

Rodiče mají v tomto pravdu, ne sice obavy o útoky, ale jestli tam opravdu bude 100 000 nebo víc lidí…

Mc Merkurion

… a proč ???on mi taky na funus nepude, tak co bych tam dělal …