plebs

Je zvýšený počet krádeží potravin z hladu anebo je to dezinformace?

Počet krádeží potravin vzrostl o 100%, důvodem je hlad.
Ředitel MP Zlín pro TN.cz uvedl, za tři měsíce máme nárust jako za celý loňský rok. Převažují krádeže salámů a pečiva a při odchytu zjišťujeme, že ti lidé mají hlad.

Odpovědi
Drap

Je to možné. Asi jim nikdo neřekl, že si mají otevřít deštník proti drahotě.

Pepa25

Je potřebovat citovat přesně:
Teď ale převládají krádeže věcí denní potřeby, hlavně jídla, případně kosmetiky,“ přiblížil Kladníček. „Pachatelé jsou sociálně slabí obyvatelé a říkají nám, že mají hlad.“

Zdroj: https://www.id­nes.cz/zlin/zpr­avy/kradez-jidlo-elektronika-kosmetika-obchod-straznici-chudoba.A220825_679­184_zlin-zpravy_hoo

aliendrone

Hele, to jistě budou agenti GRU a proruští švábi. Možná i Čína v tom má prsty. Činí tak proto, aby podkopali důvěru v naši skvěle prosperující přebohatou demokratickou a svobodnou společnost (donedávna ještě vysloveně RÁJ!) a její úsilí pomáhat Ukrajině. Salámy jsou určené na vývoz do Ruska, protunelují je tam Nord Streamem dvojkou (proto ho přeci Rusové odpálili, aby v něm nemuseli lacino prodávat ropu pro nás, nemluvě o tom, že by zabírala těm salámům místo). 😉 😁

whereasboar

Today, however, Kladnek says that thefts of food and possibly cosmetics are the norm. „The perpetrators are socially disadvantaged locals who claim to be starving,“ the police officer said. driving directions