Ametyst

Je zdravé spát bez polštáře, na rovném?

Odpovědi
elkon

Toto je zdravé a máme to tak nastavené již několik let. V rodině i několik našich známých. https://www.om­forum.cz/soubo­ry/sfo16/Tera­pie-naklonene-postele-omf8666.pdf

Pepa25

Myslím, že ne. Polštář je důležitý, pří špatném poštáři si člověk koleduje o problémy s krční páteří – znám člověka, který si vozí svůj i na dovolenou. Mám vyzkoušeno, že mi vyhovuje spíš nižší a tužší polštář.

Dochy

Nejsem si jist zda úplně bez polštáře, ale obecně na záda (pokud jsou ještě jakžtakž v pořádku) se doporučuje spíše rovnější a tvrdší podložka. Z toho podle mně plyne buď bez polštáře, nebo jen nízký.

cappuccino

Zkousela jsem bez polstare i ruzne ortopedicke polstare, ale nejlip se vyspim na 2 polstarich. A na cesty si vozim svuj maly polstarek. V hotelich maji moc mekke polstare.