Někdo nemůže spát, má potíže s psychikou, jak to máte Vy?
Doplňuji:
Všichni co o úplňku spíte jste šťastní lidé.
Kropítko : Vyčarovala by jste mi v pondělí ,prosím,obrubníky a zámkovku
a dlaždiče?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, iwetax, kikinka2210, BEAES před 5800 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Moc toho nenaspím,jelikož čaruju.
Doplňuji:
Není problém,kolik metrů? A chcete to rovnou i položit…??
Upravil/a: kropitko
| 0 Nominace Nahlásit |
Já jsem ten typ. Měsíc na mě působí, protože mé znamení je pod jeho
vlivem. V tyto dny jsem rozladěná, trpím změnami nálady, občas
i úzkostí.
Četla jsem, že v době úplňku je dobré si zpamatovat sny, protože prý
nám poskytují pravdivé informace z našeho podvědomí.
Sice se mně dnes zdálo něco příjemného, ale už nevím nic.
| 0 Nominace Nahlásit |
Když spím, tak spím. dokonce jednou mi manželka říkala, že v noci asi někde hořelo. Bylo léto, otevřená okna a tak říkám, jak to víš. No houkali sirénou :D Nic nevím. Spím. Takže jestli je úplněk nebo cokoli jiného je mi úplně jedno.
| 0 Nominace Nahlásit |
Spim jak zabitej, ale mam děsný sny, že jsem vlk, pobíhám po vesnici a žeru kuřata. A čertvíproč mám po ránu strašnou pachuť v puse a na polštáři peří. 😁
| 0 Nominace Nahlásit |
Měsíc nemá na můj spánek vliv,spíše mne ze spánku vyrušují různí křičící a zvracející opilci co chodí z flámů domů.:-)
| 0 Nominace Nahlásit |
Tak na mě měsíc tedy působí hodně. A to na čáry máry nevěřím. Když je úplněk tak nemůžu usnout i když jsem unavená a taky se brzo budím.
| 0 Nominace Nahlásit |
Mě se jednou stalo že mi bylo vedro a nevolno.Také mě bolela hlava.Měsíc a přímé světlo mě pálelo v očích
| 0 Nominace Nahlásit |
Většinou ani nezaznamenám, že je úplněk, nepůsobí na mě. Ale pokud by svítil do pokoje, to by mě asi rušilo při usínání.
|
3Kdo udělil odpovědi palec? Miroslavst, kropitko, annas
před 5800 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
stejný problém jako „iwetax“, nemůžu usnout bez cizího vlivu se brzo budím. Ale těžko říct jestli to způsobuje úplněk, ale stává se mi to na něj nejčastěji.
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 3472 | |
| marci1 | 2022 | |
| annas | 2020 | |
| Kepler | 1902 | |
| mosoj | 1778 | |
| da ny | 1591 | |
| zjentek | 1293 | |
| elkon | 1139 | |
| hanulka11 | 1028 | |
| quentos | 963 |
| Děti a zdraví |
| Ženy a zdraví |
| Muži a zdraví |
| Nemoci |
| Fitness |
| Životospráva |
| Ostatní zdraví |