Luke19

Je zdravé se koupat v kuchyňské soli?

Pakliže ano, kolik by ji měla přidávat (na plnou vanu o běžných rozměrech)

Nejlepší odpověď
anonym

Je to zdravé. Kuchyňská sůl v koupeli uvolňuje svalové napětí, čistí dýchací cesty a ulevuje při bolestech kloubů. Záleží na Tobě, jak silnou koncentraci si vybereš. Klidně můžeš do vany rozpustit i celou kilovku. Nezapomeň se po koupeli osprchovat. Vodu si nedávej příliš horkou, ta by měla za následek odvápnění kostí, spíše teplou a postupně si připouštěj horkou, aby Ti lázeň příliš nezchladla. Vydržet bys v ní měl cca 20 minut.

Další odpovědi
anonym

Tu používám maximálně při máchání záclon, mají pak jiskřivou bílou.

Layla

Rozhodně je lepší mořská sůl protože obsahuje více jódu. A soli se dává 250g/vana – osobně mi to přijde moc a dávám tak 100–150g.

hanulka11

já si dávám pouze do škopíku na nohy tak 3–4 lžíce – mám to ráda -ale lepší je mořská

odpomass

No, řekla bych, že žádný supr účinek to nemá, jestli vůbec nějaký :)