zjentek

Je zdejší uživatel aevul tak zvaný soy boy?

Mi tak díky svému vyjadřování přijde, tak se nezlobte, že se na to ptám. Děkuju.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Vypadá to tak. Je přesně tak plný pohrdání a nenávisti k lidem, jako zde byl JK a buh. Jako přes kopírák.

Další odpovědi
led

aevul, už priznal, že nie je na tejto stránke nováčik. Takže isto je nicky tu nájdete.

malá kritická poznámka k odpovedi užívateľa Filip84,
prosím aby sa zdržal svojich verejných nekvalifikovaných až urážajúcich genderových hodnotení, bez ohľadu na to, či hodnotí muža, žene, či ďalšie pohlavie. ako to urobila aj v tejto svojej odpovedi (plus mnohých predchádzajúcich). Rovnako ako sa nevyjadruje „mužskí“ o mužoch, tak sa nevyjadruje ani „ženské“ o ženách. Tie výrazy nie sú totožné!
Ak sa chcete vyjadrovať presne, nielen cudzími slovami, či „pouličným a krčmovým spôsobom“ vyjadrujte sa v zmysle spoločenskej etiky, Verím, že viete, čo toto spojenie „spoločenská etika“ znamená. Tak dodržujte pravidlá spoločenskej slušnosti!

Filip84

Těžko říct, protože jedna věc je, co tady o sobě píše, druhá je realita. Ausgerechnet ajVolovi nevěřím, ani že ho má, dokud mi ho neukáže, a dokud si na něj nebudu moci sáhnut, že není umělý. Nebo namalovaný. Jistě chápeš. 🙂

Já Ti mohu pouze zprostředkovat psychologickou profilaci, která vyplývá z toho, co tady, zatím, předvedl (a on to neskrývá, protože o tom ani neví): je to naprosto typický, zamindrákovaný, člověk s nízkým sebevědomím, typ „(falešný) silák“.

Projevuje se tak, že je přehnaně sebevědomý, až arogantní, prosazuje svůj názor, postoj, per fas et per nefas, a kdo si ho připustí „k tělu“ (zde obrazně řečeno), na tom se bude hojit, bude jej shazovat, „seřvávat“ atp. Nedělá nic víc, než že tím maskuje svou vnitřní nejistotu – drží si druhé od těla, aby náhodou neodhalili skutečný stav věci. 🙂

Obecně máš, asi, i pravdu, protože nízké sebevědomí u chlapa rozhodně „mužné“, nebo „sexy“, není. Ono není kladné ani u ženské, ale přece je v tom trošku rozdíl, protože ženské jsou, obecně, nastaveny více submisivně (což není to samé, jako nízké sebevědomí, vůbec ne, ovšem sprostý lid to poněkud nedokáže odlišit), tak to potom nemusí maskovat takovouto šaškárnou.

aliendrone

To nevím (musel jsem si vyhledat CO to vůbec je), ale obrázek mám. To když tu dal v jedné odpovědi najevo, že „současná vláda je nejlepší, jakou jsme kdy měli“ (nebo jednou z nejlepších). Věř mi, že z toho plynou daleko ZÁVAŽNĚJŠÍ důsledky, než nějaká sója. ;) :)

paul1

U mně v pohodě.

Filip84

Ametyst: Já už je nezažil, samozřejmě, zejména o uživateli „bůh“ se tady, čas od času, někdo zmínil a myslím, že i o tom „JK“, ale tím Shluß.

Ono je to jednoduché: ajVůl, nějak, psal, že jakože ztratil heslo ke staršímu oučtu, proto si založil nový. Pak jsem odpověděl na otázku, myslím, že byla Mravencova, a ta odpověď byla, během pár minut, skryta jako „nesrozumitelný příspěvek“. A Mravenec se ptal, kdo to nahlásil, že to bylo na nominaci. Tak jsem mu psal, že kdo by, asi, troll, a že má počkat, že se vrátí. A ajVůl (přitom se ho nikdo na nic neptal!) tam napsal, že to byl on, protože něco nesnáší (co, už si nepamatuju, opravdu je mi jedno, co kdo snáší a nesnáší: já nic, nejsem slepice, ani kachna, abych snášel).

Tak se profláknul: kdyby bylo pravdivé jeho tvrzení, že nemá heslo ke staršímu oučtu, neměl by jak skrýt, protože není ani zlatý, ani stříbrný. Já mohu nahlásit co chci, ale ke „skrytí“, případně, dojde, až si to mé hlášení přečte admin a osobně to skryje. To samé ajVůl, nebo třeba Mravenec, nebo co já vím kdo, prostě každý, kdo není stříbrný, zlatý. Takže, jestliže ajVůl skryl, je to troll se stříbrným / zlatým multiúčtem, jiná alternativa neexistuje.

A že je to to, co píšeš, je klidně možné, dokonce hodně pravděpodobné. Tito typi nesnesou BANa. 🙂

aliendrone

Ametyst>>> Já si nemohl vybavit ty nicky, ale JK i _bůh_, to DOKONALE SEDÍ! Gratula k pamatováku, KDYSI jsem měl také paměť (co stále za řeč), ale kdeže loňské sněhy jsou. Chjo…

Ametyst

Aliendrone: Díky, to je od Tebe milé. Určitě si pamatuješ, a myslím ze jsi psal kvalifikovaně o nějaké historické události, to obdivuji. Pamatuju si často neužitečné blbosti, nebo to, co se mi vrylo do paměti zamlada. Teď už si musím udělat nákupní seznam i pro tři položky. 🙂

aliendrone

Ametyst>>> JENOM seznam? To bych bral HNED, protože kdybych si k tomu seznamu v „chytrákovi“ nenastavil PŘIPOMENUTÍ (a to OPAKOVANÉ!), tak mi je ten seznam leda tak na dvě věci. ;) :D :D

aliendrone

led>>> Ó nádherný paprsku vycházejícího Slunce, COPAK? Nějaký hulvát byl na Vás fujky, že se tak čeríte? (vím, že je to Vaše imanentní vlastnost, ale i tak) :) ;)

Pošlete ho sem! My mu alespoň POŘÁDNĚ vynadáme, když už je technicky nemožné dát přes internet někomu do držky. :)

Jenže jedna věc mne zaujala ve Vaší odpovědi – to „Rovnako ako sa nevyjadruje "mužskí“ o mužoch, tak sa nevyjadruje ani „ženské“ o ženách. Tie výrazy nie sú totožné!„
Už mi slovenština tak nějak dost vyšuměla a ten rozdíl mi uniká. Není to něco na způsob jako když Slovenka řekne "Nebuď sprostý!“? Protože tento termín pokud vím ve slovenštině má mnohem širší význam, než v čestině.

No nedalo mi to, protože tohle mi přijde DŮLEŽITÉ (nerad bych si někdy naběhl) a TEĎ jsem se zeptal známého. Citoval jsem Vaši větu (všechno výše uvedené v uvozovkách) a jako odpověď se mi dostalo, že „Neviem, tomu nerozumím ani ja.“ Pro jistotu uvádím, že je až od Rožňavy a používá „vlastní verzi“ slovenštiny. Tak JAK TO JE? Thx! :)

A jako náplast na bebí Vám způsobené nějakým prasákem ode mne dostanete nejen palec, ale i odkaz na obrázek s kytičkou, to by MOHLO pomoci, myslím. ;) :)
https://sosru­ze.eu/wp-content/upload­s/2020/05/CB5DF25A-77B8-4A1A-AB32-A3674CF9A9F3-scaled-510x765.jpeg

(BTW – MÁLEM jsem si naběhl a vybral sice překrásnou růžičku [ta by Vám slušela], ale na poslední chvíli jsem si všiml, že jde o růži UMĚLOU! Vidíte sama, jak to my chlapi máme se ŽENSKÝMI těžké!)
;) :D :D :D ;)

led

👀😁😁👅

Ametyst

Aliene, Slovák od Rožňavy bude nejspíš Maďar. Ti mají nárok nerozumět. 🙂

aliendrone

Ametyst>>> To by zároveň vysvětlovalo jeho dovoz té nejúžasnější domácí maďarské mleté papriky (to co se prodává v řetězcích je proti tomu mletá antuka). :)