led

Je záväzná pre občana akákoľvek informácia štátu, mesta, obce zverejnená len na zahraničnom webe?

Ako je to vlastne v oblasti práva? Je záväzná pre občana akákoľvek informácia, prehľad, nariadenia… štátu, mesta, obce zverejnená len na zahraničnom webe? Prípadne súkromnom webe?
Ako sa môže napríklad občan dostať ku kompletnej informácii zverejnenej na Facebooku, ak nie je a ani nechce byť registrovaným užívateľom FaceBooku?

Nejlepší odpověď
elkon

Informace ne, nařízení ano. A pokud je to nařízení, tak je takovou formou, aby se k občanovi dostalo. Ale neznalost zákona neomlouvá. Je v zájmu každého, o nařízení se zajímat. Ale zahraniční weby pro nás nic neznamenají.

Další odpovědi
aliendrone

Ó lahodná třešničko na Satanově dortíku, co na to říci? Oba přeci DOBŘE VÍME, že právo je na straně toho, kdo si může dovolit zaplatit více právníků, soudních znalců, podplatit soudců či soudních zřízenců, aby „záhadně zmizely důkazy“ apod. :D :D

Má tedy smysl vůbec SERIÓZNĚ odpovídat na takovou otázku? Věřte mi, že argumentace ráží 10mmAUTO je NAD všechny právnické fígle! ;) :D :D