Spartaboy

Je z hlediska sexuologa rozdíl mezi tím, když si 30letá žena najde 65letého dědu, nebo 30letý muž 65letou ženu?

Jestliže ne proč se mě zdá odporná více ta druhá varianta?

e z hlediska sexuologa rozdíl mezi tím když si 30 letá žena najde 65 letého dědy a nebo 30 letý muž 65 letou ženu?

Nejlepší odpověď
DoTazatel

Ta druhá se ti zdá odporná víc, protože jsi muž a představuješ si to v pzoici toho muže… Mně ta druhá varianta taky nezní úplně ideálně :'D

Rozdíl tam je, protože muž může plodit potomky v každém věku, kdežto žena ne (po menopauze). Navíc muž může mít potomků kolik chce (podle toho „jak se bude snažit“), kdežto žena, ač by se snažila sebevíc, může mít jen tolik, kolik dokáže za život porodit. (adopce, umělé oplodnění, dárkyně vajíček atd. nepočítám – navíc i při darování vajíček je malá šance, že bude oplodněno).

To o dětech říkám proto, že muž se každopádně (podvědomě) snaží předat svůj genetický kód, to je taky důvod proč ho přitahují mladší „samice“ oproti těm starším, které už nemají tolik předpokladů k početí…
Někde jse dokonce četl, že muži nějak dokáží vycítit plodné dny ženy – i když si to třeba neuvědomují, a jsou k ní v té chvíli víc přitahováni.

Další odpovědi
orwell

Pokud nejde o plození potomstva, tak rozdíl je v tom, že 30letému s 65 letou to jde určitě víckrát, než 65letému s 30letou 🙂 Ale pokud to oběma vyhovuje, nelze mít námitek. Některé ženy dnes dovedou být velmi atraktivní i po padesátce a někdy vypadají spíš jako starší sestra dcery, než matka. Nejhorší jsou takové ty „ze zadu lyceum a ze předu muzeum“. I stárnout se musí umět. Např. zpěvačky Hana Zagorová a Marie Rotrová to zvládají bezvadně, ve srovnání např. s … a teď nebudu jmenovat.

marci1

Sexuologovi se líbí první varianta, sexuoložce ta druhá. 🙂

Kelt

Podstatný je vzájemný vztah, respekt, úcta k tomu druhému a ne rekordní počet orgazmů nebo hodinová erekce.

da ny

Sexuologovi je to úplně jedno.
Pokud jeden z Vámi zmíněných partnerů vyhledá jeho pomoc,
bude se angažovat.
Pokud je vztah dobrovolný, je vše vpořádku.

Bobek 2

Je rozdíl mezi každými dvěma lidmi a každými dvěma vztahy, a není důvod, proč z hlediska sexuologa by tomu mělo být jinak. Z hlediska možné reprodukce ovšem vztah s účastí ženy po přechodu nebude perspektivní, zatímco 65letý muž ještě plodný bývá, ale na to člověk nemusí být sexuolog. Všechno ostatní záleží hlavně na těch dvou.

Kryšpín

Můj přestárlý příbuzný má názor, když se péro postaví, tak se rozum zastaví.