dust8

Je vůbec možné, že mě jedna Plzeň v láhvi na vzití sebou vyšla v hospodě na 42 Kč?

Nejlepší odpověď
Kepler

To jsi dopadl ještě dobře. Běžná marže hospod je i kolem 100%. U kafe ani nemluvě. Kafe za 50,– mi přijde jako prachsprostá zlodějina. A to si ti hajzlíci ani nestydí brát podporu od státu kvůli kovídku.

Další odpovědi
marci1

U nás stojí taky pivo v láhvi v hospodě stejně jako čepované. Bohužel. 🙂
Odkaz vybrán namátkou: http://www.res­taurace29.cz/na­pojovy-listek.php

da ny

Ano. je to možné a ještě celkem levné. Někde stojí 60 Kč.
Cena v KV restauracích byla u lahvového a točeného piva (Plzeň 12°)
vždy shodná celé roky. Někde bylo lahvové dražší, podávané jen k jídlu, tam, kde nabylo točené..

anonym

V tom smrdí ten daňový nepořádek by Schillerová.

elkon

Nemáš to kupovat v hospodě. Že je někdo „matěj“, tak za to nemůže Schillerová.

zbyndo

U nás v meste je Plzenska restika, povedal som si, jedno dám, predsa len ako labužník na pivečko som neodolal, zaplatil som 2,50 euro, v prepočte je to vašich myslím vyše 60 Kč, takže si kúpil pomerne lacno. Plzeň je Plzeň,

aliendrone

Běžná cena Prazdroje v každém nákupáku je 27Kč + 3Kč láhev (s vyjímkou akcí pochopitelně), vím to jistě, páč nic jiného z piffsonů nekupuji. Tudíž cena na hospodu se mi zdá podezřele nízká. V Praze za tuhle cenu v hospodě nekoupíš Prazdroj ani čepovaný z tanku. Tedy – ne že bych dokázal prolézt všechny pražské knajpy, ale nejlevnější točenou Plzeň znám za 45Kč půllitr a v láhvi s sebou je ještě dražší. ;) :D :D

Hufnágl

To víš, záloha lahve je dost vysoká.