Avatar uživatele
dust8

Je vůbec možné, že mě jedna Plzeň v láhvi na vzití sebou vyšla v hospodě na 42 Kč?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, anonym před 1374 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

To jsi dopadl ještě dobře. Běžná marže hospod je i kolem 100%. U kafe ani nemluvě. Kafe za 50,– mi přijde jako prachsprostá zlodějina. A to si ti hajzlíci ani nestydí brát podporu od státu kvůli kovídku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

U nás stojí taky pivo v láhvi v hospodě stejně jako čepované. Bohužel. 🙂
Odkaz vybrán namátkou: http://www.res­taurace29.cz/na­pojovy-listek.php

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Ano. je to možné a ještě celkem levné. Někde stojí 60 Kč.
Cena v KV restauracích byla u lahvového a točeného piva (Plzeň 12°)
vždy shodná celé roky. Někde bylo lahvové dražší, podávané jen k jídlu, tam, kde nabylo točené..

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

V tom smrdí ten daňový nepořádek by Schillerová.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nemáš to kupovat v hospodě. Že je někdo „matěj“, tak za to nemůže Schillerová.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zbyndo

U nás v meste je Plzenska restika, povedal som si, jedno dám, predsa len ako labužník na pivečko som neodolal, zaplatil som 2,50 euro, v prepočte je to vašich myslím vyše 60 Kč, takže si kúpil pomerne lacno. Plzeň je Plzeň,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Běžná cena Prazdroje v každém nákupáku je 27Kč + 3Kč láhev (s vyjímkou akcí pochopitelně), vím to jistě, páč nic jiného z piffsonů nekupuji. Tudíž cena na hospodu se mi zdá podezřele nízká. V Praze za tuhle cenu v hospodě nekoupíš Prazdroj ani čepovaný z tanku. Tedy – ne že bych dokázal prolézt všechny pražské knajpy, ale nejlevnější točenou Plzeň znám za 45Kč půllitr a v láhvi s sebou je ještě dražší. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hufnágl

To víš, záloha lahve je dost vysoká.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek