Spartaboy

Je vhodnější epilovat nebo depilovat části těla při ubývajícím měsíci v rybách nebo v kozorohu? Jaký je v tom rozdíl?

Zkracovat chlupy v nose nebo v uších se doporučuje specielně když je ubývající měsíc v rybách ale nevím proč můžu se jen dohadovat že možná znamení ryb souvisí nějak s hlavou. Je pravda že lepší je taky zkracovat chloupky když je skoro nov než když byl teprve nedávno úplněk? A je rozdíl v tomhle tématu mezi muži a ženami? Může mi to prosím někdo podrobněji vysvětlit? Zajímá mě hlavně depilování do epilace asi nepůjdu ale tomu taky rád porozumím. Děkuji.

Odpovědi
elkon

Jsou to blbiny.