dust8

Proč si astronauté nevzali na měsíc pro průzkum kolo či rovnou motorku?

Nejlepší odpověď
quentos

Slyšels někdy o gravitaci?

Ale ono to je stejně zbytečný na tvoje otázky jakkoli reagovat, je to jen další zbytečná „otázka pro otázku“… mimochodem proč sis založil už asi pátej nick v pořadí a neustálým zakládáním nových a nových soustavně porušuješ zdejší kodex?

Další odpovědi
Mc Merkurion

… proč má někdo snahu ptát se neustále na nějaké kraviny …
… to je potřeba nahánět body otázkama ???
… když se na něco ptám, většinou mne to zajímá, a ne sem cpát jednu otázku za druhou a ani si nepřečíst odpovědi …
… možná, že se najde nějaká zajímavá otázka, ale bohužel v tom množství je schována ve sbalení a nemám snahu a chuť neustále pročítat všechny otázky a klikat na rozbalení: „zobrazit další“ … nevím, možná nebudu sám …
… opět nick na seznamu: „kdo víc“ …

Drap

Proč by to dělali? Na těch několik málo kroků, pokud je vůbec udělali, by to bylo zbytečné. Třeba až zase příště.