akneleh

Je vhodné jít na svatbu se zlomenou nohou?

Dobrý den, přátelé slaví ve středu svatbu. Moc rádi bychom tam šli, ale mám zlomenou nohu a mám ji do půli lýtka v sádře. Je to vhodné jít na svatbu? Budu mít dlouhé šaty, takže to nebude až tak moc vidět, ale přece jenom se budu opírat o hole. Nebude to tam působit rušivě?

Nejlepší odpověď
Kepler

Pokud se sama nevdáváš, je to jedno. Je velká pravděpodobnost, že budeš oceněna, že ses přes tento hendikep dostavila. Možná ti i spontánně zatleskají.

Další odpovědi
Palpatine

Proč by jako mělo? Je škoda jen kvůli zlomené noze přijit o životní událost tvých přátel. Nikomu to vadit nebude, jen nebudeš moct tančit. Ale to tví přátele pochopí. Podle mě pro ně bude hlavní, že tam vůbec jsi.

Dochy

Jestli myslíš, že tam pojedu sám s klukama, tak to tedy ne. A vůbec: Kdo mně jako poveze domů??