jendysek

Je větší uplatnění po studiu v oboru IT nebo Architektury?

Dobrý večer, chtěl bych se vás zeptat jestli by jste mi neporadili při výběru VŠ?
Prostě bych se chtěl zeptat, ve kterém ze dvou oborů je nejlepší uplatnění po studiu jestli IT nebo studium Architektury a designu budov?
Děkuji za radu.

Odpovědi
Alesh

Tak kolik bys řekl, že je potřeba architektů a kolik IT specialistů?

Edison

Doplním Aleshe: Co je horší: dobrej architekt, kterej se bude rejpat v PC, nebo dobrej ajťák, kterej se bude míchat do architektury…? 😁 Obojí bude POHROMA!!!

Arne1

To záleží na tom, v čem budeš dobrej a jak svět o svých kvalitách přesvědčíš.

Nemá cenu studovat „áčko“, když neumíš kreslit, nemáš fantazii a prostorovou představivost.

Nemá cenu studovat IT, když o počítači víš jen to kde se zapne. Pokud o tom máš nějaké představy, nebudeš uvažovat o „áčku“.