Avatar uživatele
Lotr2008

Je ve vašem životě něco, co jste vždy chtěli udělat, ale nikdy jste se k tomu nedokopali?

Já se chtěl třeba vždy učit španělsky, je to kouzelný jazyk, ale nikdy jsem se k tomu nedokopal, i když jsem měl čas, tak jsem to nechal „na potom“. A to se chci učit španělsky už prosím skoro 60 let. Já jsem přímo chodící reklama na prokrastinaci (i když už moc nemůžu chodit, hehe).

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? paul1, aliendrone, Michala11, Filip84, cappuccino před 552 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Najít si holku a říct tak tahle je moje!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mravenec

  1. Velká korková nástěnka na zdi
  2. Dlouhodobě poctivě cvičit a posilovat
  3. Odvlhčit přízemí chalupy
  4. Vysokou školu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

Je: naučit se číst azbuku. Já, jako, přečtu velká písmena, některá, ale ani to mi moc nejde. Nevím, vždycky to pro mne bylo těžké, prostě moc písmenek (oproti třeba hebrejské abecedě, nebo 조선글). 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aevul

Pár věcí je, ale má to své důvody. Někdy finanční, jindy se to časem ukázalo jako nereálné (nebo ne moc rozumné) nebo třeba ať se mám pořád na co těšit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Já – naučit se francouzsky – od doby promítání filmu Fanfán Tulipán, kde hrál Gérard Philip, to jsem byl ještě puberťák. částečně se mi to splnilo v dospělosti, chodil jsem do kurzu pro začátečníky, ale dál jsem se nedostal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Je několik takových věcí, některé jsem nestihl, nebo nezvládl a asi už ani nezvládnu.
Tak třeba, přejít Aljašku od východu na západ a od severu k jihu pěšky.
Vyrobit funkční a použitelný kamenný nůž a celou řadu ještě věcí podobných,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michala11

Naučit se tančit.
A projet Transsibiřskou magistrálu.
Jinak je snad vše ještě přede mnou:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Hmmm…
Tož seznam je MEGAMASIVNÍ s rozrůstá se každým dnem.
Jinak řečeno Sokratovo moudro „Vím, že nic nevím“ se u mne naplňuje do puntíku. Čím více toho znám a umím, tím více zjišťuji, JAK MÁLO toho ještě znám a umím. :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VaclavZeman

To pro me je kouzelna kombinace ucitelstvi nemciny a matematiky. A usiloval jsem o to, abych se naucil francouzsky. Ale po prvni hodine kurzu mi doslo, ze je to tak nudny jazyk a ani nema komercni potencial. A ja se cely zivot drzim pravidla, ze zadarmo ani kure nehrabe, takze tak. A polsky a ukrajinsky jsem se naucil, kdyz jsem doucoval nase vychodoslovanske pratele. Dekuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Ani ne. Pouštěla jsem se i do velkých dobrodružství. Bydlela v různých zemích. Jenom mě vždycky dojímá, jak jsou nejchytřejší ti, kteří ani nečtou, ani se v životě nestěhovali! To jsou nejhorší kádrováci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Stravit aspon mesic ve Vancouveru.
Ale nekdy jsou ty nesplnene sny ty nejlepsi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

zjentek>>> Co je na tom těžkého? Já to nikdy nedělal jinak. Jediná potíž je v tom, že samotná proklamace ještě nezaručuje FAKTICKÝ STATUS. ;) :D :D

Avatar uživatele
aliendrone

Filip84: Tak to máš blbý! Až ti někdo pošle PAKETU na tvůj PEAKTOP hned pochopíš proč. ;) :D :D

Nový příspěvek