lukas.zmizik

je v tom nějaký skrytý význam, když se žena nechá na konci schůzky buď políbit na tvář nebo na pusu?

Nejlepší odpověď
iceT

Pokud se políbit nechá,je to příslib budoucnosti,že by třeba eventuelně se mohlo vyvinout i něco víc.Pokud se políbit nenechá,tak to má líbač asi smůlu a žena už mu šanci nedává.
Teda aspoň já bych se políbit nechala,kdybych dotyčného chtěla ještě někdy vidět,a nenechala,kdybych se nechtěla dál vídat.Ani ze slušnosti.A třeba jsem divná.....

Další odpovědi
Damiana

Jak u koho – a pak tvář a rty – to je docela rozdíl. Na tvář dávám pusu mamince nebo opravdu dobré kámošce, rty jsou ale intimní, naprosté soukromí, které patří jen mému vyvolenému. Takže – za sebe – když budeš chtít líbat a ona nastaví tvář, je to takové přátelské ahoj – tam bych si moc neslibovala; jak ti ale dovolí políbit ji na rty – asi se jí líbíš. Řekla bych – taková první pusa před „záplavou“ dalších…:-)

led

Podľa spôsobu bozku možno vyjadriť úspešnosť schôdzky.
Pracovná schúdzka končí bez bozku … (Okrem politikov typu Brežnev)

lenni

Polibek na rty je důvěrnější a něžnější. Polibek na tvář může být jen kamarádský a víceméně nezávazný. Na rty to možná může být daleko „vážnější“, ne? ;)

Adiska

Mno kamarád mi chtěl dát pusu na pusu já uhla a dal mi ji na tvář 😁, jsem prostě nechtěla, byli jsme spolu venku posedět, ale toď vše netušila jsem co má za lubem. My ženy jsme velmi složitý tvorové.

pizlicka

ne není,mohlo ji byt blbí nechat se nepolíbit,nebo nestacila reagovat na neocekavyny polibek.na druhou stranu,muze tim dat najevo,ze se ji schuzka libila.