Smode

Jak končí takové ženy?

Mám na vás otázku ohledně žen ±35 často s vlastním dítětem, které jsou samy a hledají nového partnera. Velmi často jsem dokonce i jen od nejbližších kamarádů slyšel, že pokud se chtějí seznámit s podobnou ženou, ta se jich hned ptá, zda mají byt/dům, auto, kolik vydělávají atd., což mi nepřijde nijak špatné, i když na první či druhé schůzce trochu zvláštní. Co je ale zajímavé že vždy následuje rozchod protože tito muži prostě nesplňují požadavky (mají dům na hypotéku, vydělávají málo atd). Přitom téměř vždy se jedná o na dnešní dobu zabezpečené jedince s nadprůměrnými penězi.
Já takové ženě přeji, aby pokud možno svého „prince“ našla, ale bohužel statisticky je vyhovujících mužů tak malé množství, že opravdu málokterá takového najde.

Jak potom končí ženy, kterých je většina, tedy ty které vysněného partnera nenajdou? Zůstanou samy, anebo jdou do sebe a najdou si partnera sobě rovného?

P.s. a ne, opravdu jsem s takovou ženou já osobně rande nikdy neměl

Dodatek: Tato otázka se týká čistě peněz – materiálního zabezpečení. Ženy figurující v této otázce jsou vždy s platem průměrným či dokonce podprůměrným a nezabezpečeny, zatímco muži v této otázce jsou vždy zabezpečeni materiálně daleko více a lépe než tyto ženy.
Drap: poměřuje se to majetkem, což je to jediné, o co v této otázce jde.

Další úpravy nevím, zda mi z telefonu půjdou provést, ale snad je již otázka srozumitelná :)

Děkuji za vaše odpovědi!

Nejlepší odpověď
klumprt

Já myslím, že takové ženy nejsou příliš početné. Tak, jak jsi je popsal, bych je charakterizoval jako obzvlášť nesnášenlivé a chamtivé. Ženy takové obvykle nejsou. Třicítky s děckem jsou rády, pokud si najdou chlapa, který jim aspoň trochu pomůže se živobytím.
Žena dle popisu skončí sama a z dítěte vychová podobně nesnesitelného jedince na pěst. Nebo rovnou nějakého feťáka.

Další odpovědi
dubraro

Jak končí? Mají dvě možnosti – buď toho svého milionáře najdou nebo ne. Pokud ne, mají zase dvě možnosti – buď ze svých požadavků sleví, nebo zůstanou samy.

Má to i druhou stranu. Proč by si dobře zajištěný, svobodný a již životem zkušenější muž uvázal na krk a podporoval zjevně ziskuchtivou ženu, která již má vlastní dítě (s jiným mužem), její krása odkvétá a zájem o sex zpravidla také? Proto, aby mu zanedlouho udělala ze života peklo a pak rozvodem připravila o to, co vybudoval? Túúdle! Je pro něj mnohem snadnější, levnější a příjemnější opatřit si mladou milenku nebo využívat komerční erotické služby.

Drap

Je to případ od případu jiné. Nerozumím tomu: Najdou si partnera sobě rovného? Co to je? Jak se to měří?