zjentek

Je v této době normální mít dětí kolik chceme?

A když píši v téhle době tak samozřejmě píši o době vládních nařízení, kdy pod jejich tlakem zdravý a slušný jedinec nic nesmí a další eňo ňuňa z pera psychopatů, zatímco dětí si furt vyrábíme kolik se nám zamane. Nepřijde vám to postavené na hlavu? Jak nám mohou zakázat najíst se, anebo zakázat jídlo s sebou, viz Globus, ale nijak nás neomezí na hladových krcích? Nebo jde o záměr? Líbí se jim pozorovat, jak se doma „žereme“? Že by z toho vlády/psychopati měli pocit euforie? Nebo co vlastně? A do toho si každý plodí JAK CHCE? Wtf?

Odpovědi
Ametyst

Trochu inteligentní rodiče vědí, že vychovat dítě (ne pro kriminál) stojí úsilí a hodně peněz. Málo inteligentní rodiče si naopak z dětí udělají zdroj příjmů, a vláda je ještě podpoří. Jinak by na ni profesionální aktivisti odkudkoliv na planetě ječeli, že je rasistická.

Rokio

Normální je mít tolik dětí, kolik je matka s otcem schopna důstojně uživit.

Dochy

Nesouhlas s Ametyst. Samozřejmě jsou rodiče, co na děti kašlou. Ale znám poměrně velké rodiny, které zkrátka fungují jako rodina a rozhodně na děti nekašlou.

Jinak český národ pokud se nemýlím, má dlouhodobě zápornou bilanci co se týče přírůstků… Čémž riskujeme, že budeme převlcování přistěhovalci.