Avatar uživatele
Alesh

Je v rozporu s pravidly tohoto serveru se domlouvat na vzájemném bodování otázek a odpovědí?

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? paul1, autacek, Kepler, plebs před 1151 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Pokud vím, nic o tom v pravidlech není. Ono by se to taky těžko dokazovalo, jestli jde o domluvu, nebo jen o vzájemné sympatie a blízkost názorů.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nassin

Podle kodexu je to zapovězeno!
Výňatek z kodexu: Zakládání více uživatelských profilů nebo vkládání opakovaného obsahu pouze za účelem získání bodů a „nabízení bodů“ za hodnocení ostatním není povoleno.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Prostě já...

Tohle už mě taky párkrát napadlo, ale myslím že ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JežíšKristus

Nn, tento server nemá pravidla

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
annas

Ad Nassin,

nějak jste na pravidla zapomněl, když jste zde ještě začátkem prosince používal současně 2 profily Hufnágl a Nassin a vzájemně se bodovali.

Ale komu to vadilo? Hufnágl má zablokovanou adresu a Nassin pokračuje dál …

před 1150 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nassin

To říká ta pravá. Koukni se na své bodování, kdo tě pravidelně buduje a nominuje.

před 1150 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Že má annas nějaký okruh příznivců ještě neznamená že má dvojí účet. I já mám nějaký okruh „oblíbenců“ jejichž odpovědi třeba kontroluju jen povrchně než jim dám palec, zatímco u jiných pochybuji více a než jim bod dám tak si dám extra záležet na kontrole.

před 1150 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

(a někteří zkrátka své oblíbence bodují zcela bez rozmyslu, ale s tím asi nic neuděláme – pořád to ještě neznamená, že dělají něco nekalého)

před 1150 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek