Alesh

Je v rozporu s pravidly tohoto serveru se domlouvat na vzájemném bodování otázek a odpovědí?

Nejlepší odpověď
Kepler

Pokud vím, nic o tom v pravidlech není. Ono by se to taky těžko dokazovalo, jestli jde o domluvu, nebo jen o vzájemné sympatie a blízkost názorů.

Další odpovědi
Nassin

Podle kodexu je to zapovězeno!
Výňatek z kodexu: Zakládání více uživatelských profilů nebo vkládání opakovaného obsahu pouze za účelem získání bodů a „nabízení bodů“ za hodnocení ostatním není povoleno.

Prostě já...

Tohle už mě taky párkrát napadlo, ale myslím že ne

JežíšKristus

Nn, tento server nemá pravidla

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

Ad Nassin,

nějak jste na pravidla zapomněl, když jste zde ještě začátkem prosince používal současně 2 profily Hufnágl a Nassin a vzájemně se bodovali.

Ale komu to vadilo? Hufnágl má zablokovanou adresu a Nassin pokračuje dál …

Nassin

To říká ta pravá. Koukni se na své bodování, kdo tě pravidelně buduje a nominuje.

Dochy

Že má annas nějaký okruh příznivců ještě neznamená že má dvojí účet. I já mám nějaký okruh „oblíbenců“ jejichž odpovědi třeba kontroluju jen povrchně než jim dám palec, zatímco u jiných pochybuji více a než jim bod dám tak si dám extra záležet na kontrole.

Dochy

(a někteří zkrátka své oblíbence bodují zcela bez rozmyslu, ale s tím asi nic neuděláme – pořád to ještě neznamená, že dělají něco nekalého)