_136

Je v dnešní době ve firmách i v jiných pracovních odvětvích vytvářet uměle vytvořena pracovní místa a profese?

Zajimalo by mě,co je to za trend ze některé firmy boty státní nebo organizace vytvářejí uměle vytvořena pracovní místa neboli profese kde člověk dela jen úplně stupidní činnost a dostává mzdu jako by byl zkušený odborník v daně profesi. Nejde mi to na rozum abych já dělal např. skladníka s hmotnou zodpovědnosti a spolupracovnice měla profesi kontrolky obalu a brala více peněz než já s nulovou zodpovědnosti. Diky

Odpovědi
Mc Merkurion

… tak proč nejdeš kontrolovat obaly ??? co ti v tom brání ???

cukrar

Vy máte v práci tolika volného času, že můžete celý den kontrolovat práci jiného?
Z Vás čiší závist, že nejste schopen dělat lepší práci za lepší peníze?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.