Rokio

Je tu z vás někdo, kdo vlastní mobilní telefon, který není dotykový?

Je na této webové stránce člověk, který má ve svém vlastnictví tlačítkový mobil? Jestliže ano, jak je starý a co umí?

Nejlepší odpověď
zjentek

Několik takových mám. Jejich stáří je 16, 14, 12, 10, 8 a 6 let. Většina z nich umí telefonovat, psát krátký text a připojovat se na internet. Máš- li zájem, napiš do OP.

Další odpovědi
Kepler

Tlačítkové telefony jsou stále dost rozšířené a slušná je i jejich nabídka. Protože chytrý telefon nepotřebuju, před třemi léty jsem si pořídil tlačítkové véčko se slušným foťákem za 1200.-. Ani všechny jeho funkce nepotřebuju a nepoužívám.

Kelt

Mám tlačítkový – Nokia 108. Má foťák, video, přehrává hudbu a hlavně ukazuje čas na jedno stisknutí a vleze se do kapsy. Ještě tam mám 130 Kč kreditu. Jinak mám i dotykový mobil.

Dochy

Jo. Dlouhodobě si udržuju Samsung E1200. Cena tak 300, baterka tak 150 (jednou za dva až tři roky). Umí SMS, telefon, budík, hlasitý hovor… a to je asi tak všechno (plus nějaké víceméně bezcenné aplikace jako plusminusdeku­jukalkulacka, uplnehloupejpoz­namkovnik a kalendardokte­rehojemoznenap­satudalostikek­terymstejnenik­dynedostanete­upozorneni…

Mam ho jako bezpečné dovolatelné číslo, plus telefon na který pichází bezpečnostní kódy apod…

Jinak mám i chytrej na jiné věci (volání, práce, hry, navigace,…)

anonym

Tlačítkové telefony, od doby co jejich výrobci kašlou na kvalitu jejich vestavěných fotoaparátu, funkční rozšiřitelnosti, webové podpory a obecně konektivity nepoužívám. Ostatně excelentní telefon pro seniory se dnes dá založit na vyspělém dotykovém zařízení bez zbytečných kvalitativních kompromisů stačí na něj instalovat BigLauncher https://www.y­outube.com/wat­ch?v=MN240yr8Pbk