otaznik007

Doporučili byste mi nějaký dobrý mobil do 2 000 Kč?

Doplňuji:
…aby měl wifi a byl to dotykáč.

Nejlepší odpověď
Bedy

No 2 000 Kč sehnat dobrý mobil bude těžší, ale ne nemožné. Máte nějaké speciální požadavky (wifi, operační systém, lepší foťák, dotykový display, QWERTY klávesnice,…)?
To je důležité vědět.
Doplňuji:
Dobře, tak pokud chcete kvalitní dotykáč s wifinou, můžu doporučit Nokia Asha 306, který se dá sehnat od 1950 Kč v několika internetových obchodech, které jsou ověřeny zákazníky Heuréky. Dokonce v Elektroworldu ho seženete za 1999,–
Jinak výhodou je zde velice rychlý internetový prohlížeč, navíc pokud budete připojen/a k internetu přes operátora, tak ušetříte spoustu peněz díky komprimaci – tohle Vám konkurence v základu nenabídne… Má i dobrý dotykový display.

Kdybyste chtěl/a něco levnějšího, tak moc toho není po internetu – mohl bych vypíchnout Sony Ericsson WT13 Walkman Mix (od 1720Kč, taky dobrá volba, dobře vybaven pro hudbu) nebo LG T565 Viper (od 1899Kč, nic extra)…

Dá se sehnat ještě něco jinýho, ale to bych moc nedoporučil, kvalita je opravdu příšerná v některých případech.

Další možnost je kounout na něco bazarového, ale lepší bude nový přístroj. Do 2000 Kč by se dala sehnat Nokia C6–00 nebo X6…

Další odpovědi
weca.258

Ano, já bych ti doporučila , aby jsi zašel do Nového jičína..... tak jsou docela levné mobily i dotykače 🙂 Pokud ne, tak na internetě. A doporučuji tuto stránku :http://digipro­fi.cz/levne-telefony/mobil­ni?sort=price&lp=&cat=0­&qs=&from=24#pa­ger_cont 🙂

muhamed

No nevim tu nokii. Ja jsem si pred rokem kupoval novou nokii c5–03 za 5000kc kdyz to byla novinka a uz si nikdy nokii nekoupim. Seka se to jako prase je tam jeste starej symbian zkratka je to pomaly. Baterka skoro nic nevydrzi a tak bych mohl pokracovat proste hruza.

Bedy

Já mám dobrý zkušenosti s těma Nokiema, s mobilama nějakej ten pátek dělám a můžu říct, že jsou s nima nejmíň problémy. Je pravdou, že C5–03 a C6–00 mají ještě starý Symbian S60, který žádná sláva není, ale ty Ashy mají vlastní systém, označovaný jako S40 (ale není to Symbian jak si řada lidí myslí!).
Co se týká baterky, tak můžu říct i ze zkušeností, že Nokie vydržely vždycky nejdýl.

Nokia teď už od Symbianu dala ruce pryč a přesedlala na Windows Phone, což je úplně jiné kafe, to je výborný systém, řekl bych i lepší, než Android a nebo se tam právě dává S40. Můžu ale říct, že nová verze Symbianu Belle je celkem solidní, nemůžu říct, že by byl špatný.