pizlicka

Je tu někdo, komu dnes také není dobře?

vím, je to hloupá otázka, ale potřebuji podporu 🙂

Nejlepší odpověď
gecco

Podpořím tě celou vahou mého ´člověka´ v báječné kondici…
😉

Další odpovědi
quentos

Mohl to být současný vliv posunu času a aktuální fáze Měsíce. Jen jsem byl trochu unavený, jinak dobrý…

Agneta

Mě bolelo bříško včera, tak jsem spala s flaškou, teď jsem vypila už půllitr fenyklového čaje, a už je to skoro dobré, že bych něco snědla, nebo jsem si to přinesla z návštěvy (podávání rukou…), tam jednu taky bolelo břicho.

briketka10

Ale copák se staló ?

pizlicka

bolí mě břííško 🙂

briketka10

Není mi dobře z jedný osoby tady.
Jinak Ti letí taky ode mě velká
podpora 😁

pizlicka

kužátko neblbni,lehtá mě peříčka 🙂