led

Je tu nějaká konkurence?

dnes v otázkách:
…Dávám tupé otázky dle konkurence co vy?…
Prosím o vysvětlení naivné osobě
Doplňuji:
chcela som týmto len upozorniť na nevhodnosť dávania otázok takéhoto typu.
Možno to pochopia.

Nejlepší odpověď
BEAES

Já bych se už k tomu nevracela…

led

Musím chrániť Miroslavst, on sa neznížil k tomu mailu

1popelka1

On se často nudí také třeba Miroslavst a dneska ten gay (na jehož přezdívku si nevzpomenu, dvě jména to byly)… – kdo smazal jeho otázky? Admin?

annas

Nevím, Popelko, já jsem byla odpoledne pryč, i když jsem otázku zahlédla – Bouček nebo tak nějak se jmenoval. Ani jsem si nevšimla, že otázka zmizela.

1popelka1

Vložil minimálně 5 otázek, možná i deset, ale také jsem jela pryč, takže jsem dále nesledovala a večer zjistím, že jeho otázky jsou pryč…

annas

Led, tato otázka mě zřejmě unikla. Nechcete přidat odkaz, ať nemusíme hledat?

iceT

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mam-odpracovano-nudim-se-a-tak-jsem-nasel-odpovedi-dost-me-to-pomaha-a-bavim-se-davam-tupe-otazky-dle-konkurence-co-vy

annas

Děkuji. Jo vlastně jsem ji četla. Vždyť lerak kladl sám nejvíc otázek.

annas

Je ale pravda, že nakonec se omluvil.

hanulka11

Promiň,že vám vstupuji do diskuze, ale on se fakt asi nudí, je to fakt trapné.Asi ho budu ignorovat, jen někdy je to dost těžké.