lerak14

Mám odpracováno nudím se,a tak jsem našel odpovědi dost me to pomáhá a bavím se.Dávám tupé otázky dle konkurence co vy?

odpověď pro jednu samotářku

Nejlepší odpověď
kropitko

To pro mě??? Doufám,že si nefandím. Na tupou otázku,tupá odpověď,aspoň se snažím být vtipná… Už dost dcera má svátek,jedem si to užít,manžel se už vrátil a čeká,až si to tu dopíši,,,tak se tu mějte fajna já pádím,,,pa,pa

Další odpovědi
alexandra

Jiné než tupé dávat asi nemůžete,pokud se nudíte,skuste si třeba zopakovat češtinu a naučte se vyjadřovat srozumitelně.