Rokio

Je trolling trestný čin, nebo přestupek?

Nejlepší odpověď
anonym

Trolling je naprosto legální.

ani přestupek ani zločin, je to však jistě ubohost člověka který se podobnou formou jednání baví :)

Další odpovědi
Gestas

Trolling je naprosto legální.

aliendrone

Trolling je naprosto legální.

Víš – trolling MŮŽE mít i pozitiva! No vážně! Jen si představ, JAK MOC je uspokojující, že na vlastní oči vidíš důkaz o tom, že někdo je ještě větší blbec, než ty! ;) :D :D

Lgee

Trolling je naprosto legální.

magorvkleci

Je to trestný čin.

Trolling – tedy provokativní až urážlivé příspěvky do internetových diskusí – může být trestným činem: když se nešťastník odstíhá podle 355 nebo 356, tak pachatel dostane 3 roky natvrdo. Ledaže by troll byl agent provokatér, který podle 312c není trestný. Ostatně Syndikát novinářů si zrovna pořídil robota, který vyhledává klíčová slova v internetových diskusích a podává trestní oznámení, tak se těšme, že co nevidět přijdou první rozsudky.