Dan007

Je trestné, že se člověk (17let) ubytuje sám na jednu noc v hotelu ?

Chci se ubytovat v jednom hotelu v ČB na jednu noc a je mi 17. Myslíte, že to vadí? Že musím mít 18? Nebo to jde už teď. Díky za odpovědi

Odpovědi
ivzez

Ubytování v hotelu není trestný čin.

Zjistěte si ale radši předem, jestli Vás ten hotel ubytuje. Některá zařízení
po špatných zkušenostech nerada ubytovávají nezletilé.

Edison

Pardon, ale v 17 letech, vzhledem k trestní odopovědnosti, by už bylo záhodno alespoň tušit, co trestné je, nebo může být, a co nikoli, případně být schopen si toto vyhledat. Zdrojů jsou spousty, zejména doporučuji zakonyprolidi.cz