Kotja

Je trestné vyhrožovat smrtí reklamnímu maskotovi, konkrétně Alzovi?

Je příliš otravný.

Nejlepší odpověď
anonym

Trestné by mělo být, když sem podobní tazatelé píší otázky, které mají zjevně chatovací chrakter. Jsi další natvrdlík, který neví, co je PORADNA?

Další odpovědi
Pájo

Myslíte vyhrožování člověku v převleku – maskotovi – někde před obchodem?
To by postižitelné mělo být.

www

Jak by mohlo být trestné vyhrožovat třeba fotce, kytce ap.?
Nesmyslná otázka na smazání.

anonym

Taky mi leze na nervy, ale nebudu mu vyhrožovat, radši si jej vždy ztlumím.
Doplňuji:
Ale myslím, že je to tak správně, reklama musí zaujmout, v tomhle případě je to ten hlas.

Damiana

Myslíš jako tomu televiznímu? Radím zůstat u sprosťáren před bednou, než ze sebe udělat magora a ztrapňovat se dopisem animovanému pumprdlíkovi:-)

Btw – štve tě víc ten paňák nebo hlas Bohdana Tůmy?:-)

marci1

Nejen otravný, ale skřehotavý až hrůza ! Také tato reklama získala cenu jako nejotravnější reklama. Vypínám zvuk. 🙂

Zdroj: http://www.mar­kething.cz/ce­nu-za-nejotravnejsi-reklamu-dostava

nonnel

Já jsem asi natvrdlej. Vůbec nevím, co to je Alza (nebo Alzo?). O reklamách chodím na záchod. K tomu jsou snad stvořené nebo ne?

cochee

Je mi úplně jedno, jestli ho namluvil Bohdan Tůma nebo Václav Klaus, jedno je jisté – díky tomuto zelenému uřvanému smradovi má Alza o zákazníka méně. Nekoupil bych si u nich najust ani sirky.

Damiana

Aha… Kohopak ti připomněl, co?:-):-):-)

cochee

Hm, nikoho, koho by měl? (Klause jsem napsal namátkou 🙂 )